Y Ü K L E N İ Y O R
. . .
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı

EUROPE IT Consulting GmbH

Europe IT Condulting GmbH, İsviçre’nin Basel şehrinde bulunan bir danışmanlık firmasıdır.

Europe IT Condulting GmbH’nin uzmanlık alanı, Medikal Teknoloji sektöründe yoğunlaşarak tüm Hizmet Erişim Noktalarına (SAP) çözümler sunmaktır.

Europe IT Condulting GmbH, MDR ve IVDR gibi en güncel tıbbi düzenlemeleri takip eder ve müşterilerine özel olarak hazırlanmış ileri teknoloji ürünü yazılım çözümleri geliştirir.

Firmanın hizmet portföyleri; geliştirme çalışmalarından kullanıma hazır yazılım çözümlerine ve iş danışmanlığına kadar çeşitli hizmetleri içerir.

Sağlanan hizmetlerin büyük bir kısmını ise FDA GUDID kapsamındaki SBD pazarına ve AT EUDAMED kapsamındaki Avrupa pazarına yönelik UDI çözümleri oluşturur.

UDI SAP eklenti çözümlerine ek olarak, Europe IT Condulting GmbH, müşterilerine bir HL7 dönüştürücü ve GS1 banko oluşturucusu da sunar.

<p>Europe IT Condulting GmbH, İsviçre’nin Basel şehrinde bulunan bir danışmanlık firmasıdır.</p><p>Europe IT Condulting GmbH’nin uzmanlık alanı, Medikal Teknoloji sektöründe yoğunlaşarak tüm Hizmet Erişim Noktalarına (SAP) çözümler sunmaktır.<br></p><p>Europe IT Condulting GmbH, MDR ve IVDR gibi en güncel tıbbi düzenlemeleri takip eder ve müşterilerine özel olarak hazırlanmış ileri teknoloji ürünü yazılım çözümleri geliştirir.<br></p><p>Firmanın hizmet portföyleri; geliştirme çalışmalarından kullanıma hazır yazılım çözümlerine ve iş danışmanlığına kadar çeşitli hizmetleri içerir.<br></p><p>Sağlanan hizmetlerin büyük bir kısmını ise FDA GUDID kapsamındaki SBD pazarına ve AT EUDAMED kapsamındaki Avrupa pazarına yönelik UDI çözümleri oluşturur.<br></p><p>UDI SAP eklenti çözümlerine ek olarak, Europe IT Condulting GmbH, müşterilerine bir HL7 dönüştürücü ve GS1 banko oluşturucusu da sunar.<br></p>
Değerlendirme Yap
Değerlendirmeniz Gönderildi!
Değerlendirmeniz Gönderiliyor!
* Puanınız

Copyright © 2024 | Medikoz Çeviri | Tüm hakları saklıdır.