İade Politikası

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Medikoz Tercüme tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde almış olduğunuz hizmet anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile geri alınır. Böyle bir durumda iade edeceğiniz hizmetin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır.

İnternetten yapılan alışverişlerde de ilgili hizmete ait fatura da iade edilmelidir.

Hizmetlerimiz ile ilgili iade onayını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

  1. İadeler mutlak suretle verilen hizmet çıktısının Medikoz Tercüme’ye YURTİÇİ KARGO ile ibraz edilmesi ile gerçekleştirilir.
  2. Çıktısı hasar görmüş hizmetler ile e-imzası belge üzerinde yapılan değişikliklerden dolayı geçersiz hale gelen belgeler iade olarak kabul edilmez.
  3. İade etmek istediğiniz hizmet ile birlikte faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

 

Eksik veya Yanlış Hizmetlerin İadesi

Teslimatta eksik bir hizmet aldığınızı düşünüyorsanız diğer hizmetlerinizi teslim alarak, eksik hizmetler için bildirimde bulunmalısınız. Öte yandan, teslimatta yanlış hizmet bulunuyorsa, bu hizmeti teslim almamalı ve kargo şirketine ve Medikoz Tercüme’ye yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0312 911 1 363 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.