endocer çözüm ortağımız
endocer

Biz, alanında uzman ve deneyimli ekibi ile Kalite Yönetim Sistemleri ve Tıbbi Cihaz Yönetmeliğine uygun Ürün Belgelendirmesi, Eğitim ve MDR faaliyetleri konusunda Endocer Danışmanlık ile birlikte hareket ediyoruz.

EUROPE IT çözüm ortağı
EUROPE IT Consulting GmbH

Europe IT Condulting GmbH, İsviçre’nin Basel şehrinde bulunan bir danışmanlık firmasıdır.

Europe IT Condulting GmbH’nin uzmanlık alanı, Medikal Teknoloji sektöründe yoğunlaşarak tüm Hizmet Erişim Noktalarına (SAP) çözümler sunmaktır.

Europe IT Condulting GmbH, MDR ve IVDR gibi en güncel tıbbi düzenlemeleri takip eder ve müşterilerine özel olarak hazırlanmış ileri teknoloji ürünü yazılım çözümleri geliştirir.

Firmanın hizmet portföyleri; geliştirme çalışmalarından kullanıma hazır yazılım çözümlerine ve iş danışmanlığına kadar çeşitli hizmetleri içerir.

Sağlanan hizmetlerin büyük bir kısmını ise FDA GUDID kapsamındaki SBD pazarına ve AT EUDAMED kapsamındaki Avrupa pazarına yönelik UDI çözümleri oluşturur.

UDI SAP eklenti çözümlerine ek olarak, Europe IT Condulting GmbH, müşterilerine bir HL7 dönüştürücü ve GS1 banko oluşturucusu da sunar.

özveri gümrük çözüm ortağımız
Özveri Gümrük Müşavirliği

Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimine dayanarak kurulmuş olan şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren düzenli, özverili, güvenli ve dürüst çalışmaları ile yolunda emin adımlarla ilerleyerek zamanla firmaların, ithalat, ihracat ve danışmanlık hizmetlerini sorumluluk bilinci ile üstlenmiş olup bunları halen başarı ile sürdürmektedir. Geçen zaman içerisinde firma sayısını çoğaltarak kanun ve yönetmeliğine uygun hizmetleri, tecrübeli, dürüst ve saygılı yöneticileri, deneyimli personeli ile yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.