Tarihçe

Her şey bir fikir ile başlamıştı. Yıl 2010. Mükemmeliyetin ve mutluluğun vazgeçilmez iki kavram olarak benimsendiği “tıbbi çeviri hizmeti” Kuruluşu olarak Medikoz Tercüme bir “yenilikçilik” anlayışıyla çalışmalarına başladı. Yoğun çabalar, çevik bir takım çalışması, mutlulukla tanışan onlarca Müşteri bugün birbirinden değerli yüzlerce Kuruluşa, on binlerce metin arşivine dönüştü. Bu çabalar çeviribilim ışığı altında etik değerler benimsenerek tıp profesyonelleri için verildi ve verilmeye devam edecek. Çünkü biz mutluluğunuza çeviriyoruz.

Biz Varız

İletişimin Kuruluşlar ve gerçek kişiler açısından vazgeçilmez ve çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Medikoz Tercüme ailesi olarak tıbbi iletişimi güçlendirmek için en iyi çeviri hizmetlerini tedarik etmek amacıyla varız. Yenilikçi, çözüm odaklı ve verimli çalışmalarla müşterilere gereken değeri ve hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Değerler

En temel değerimiz “en iyi tıbbi çeviri hizmeti” vermektir. Müşterilerimiz ve paydaşlarımız ile “gizlilik” anlayışı içerisinde çalışmak,

Dürüstlük ve adil davranma

Bireye saygı

Yenilikçilik

Verimlilik

“Çözüm Kapısı”

Başaracağız

Yeniliklere açık, teknolojinin nimetlerinden faydalanan, iletişimi geliştirme sözüne bağlı, değişime inanan ve açık, çevik, maliyet etkin bir Kuruluşuz ve ulusal ve uluslararası düzeyde parmakla gösterilen, Türkçenin gücü ve estetiğini tüm dünyaya doğru bir şekilde duyuran tıbbi cihaz dünyasına hizmet veren lider bir hizmet sunucusu Kuruluş olmayı Başaracağız.

Sigortalı Hizmet

İlk olmak bizim için bir artı. Sizin için de mutluluk vesilesi. Şaşırtıcı gelebilir ama biz kalitenin en büyük parametresi olarak “sorumluluğu üstlenmeyi” görüyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimizin kalitesinden o kadar eminiz ki; Türkiye’de ilk defa Biz, verdiğimiz hizmetleri sigortaladık. Sizin yüzünüzü güldürmek, işimizi gerçekten en iyi şekilde yapmak bizleri mutlu ediyor. Çünkü siz kaliteyi hak ediyorsunuz!

Sigortalı Hizmetlerimize ilişkin sertifikamıza erişmek için tıklayınız.

“Sigortalı Hizmet ne işime yarayacak?” diyorsanız tıklayınız.

Tek Alanda Uzmanlık

Farklı olmak, benzememek ya da özgün olmak. Her biri aynı görünse de gözümüze bizim için çok önemli farklı değerler hepsi. Çeviribilimin doğasını doğa bilimleri ve en önemlisi tababet ile bütünleştirmek en büyük farklılığımız aslında. Sadece tek alanda hizmet verdiğimiz tıp sektörünü yakından inceliyor, yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz.

Verimlilik

Hizmet alırken kaliteden memnun kalmalısınız, dahası çevirinin sunuşundan sağladığı katma değere kadar yüzünüz her aşamada gülmeli, tüm süreçlerden mutlu olmalısınız. Biliyor musunuz? Biz sizin Mutluluğunuza Çevirmek için her daim çalışıyoruz. “Olağan” ile yetinmeyip size “olağanüstü” bir yaklaşımı sunuyoruz. Verimlilik esaslı çalışmalarımızda uygun zaman, uygun maliyet, güvence dolu ve Mutluluğa Çeviren bir metin sunumu olmazsa olmazlarımızdan. Yoğun bir araştırma süreciyle elde edilen bilgi depomuz sayesinde metinler üzerinde zamanca kabul edilebilir sınırlar içerisinde en kaliteli hizmeti verebilmekten Mutluyuz. Zamanı nasıl kullandığımızı merak edenler için: Hizmet Standartları Tablosu.

Hizmet Standartları Tablosu

Medikoz Tercüme, Hizmet Anayasası ve Sürdürülebilir Kalite Anlayışı ile tüm hizmetlerini bir standart değerlendirme sürecinden geçirmektedir. Hizmet Standartları Tablosuna erişmek için lütfen tıklayınız.